Start Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenie dokumentów - tłumaczenia pisemne

Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych wykonywanych dla przedsiębiorstw. Tłumaczenie dokumentów realizujemy dbając o najwyższą jakość oraz sprawność ich wykonania.

PDF Drukuj Email

Tłumaczenie dokumentów

Biuro tłumaczeń Tide Translator specjalizuje się w tłumaczeniu wszelkiego rodzaju dokumentów. Wykonujemy przekłady listów, pism, umów, porozumień oraz wielu innych dokumentów zarówno na potrzeby firm jak i osób fizycznych. Nasi tłumacze posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie konieczne podczas tłumaczenia korespondencji biznesowej.

Tłumaczenia pisemne

Nasze biuro specjalizuje się w realizacji tłumaczeń pisemnych. Zlecając nam tłumaczenie wystarczy za pomocą naszej internetowej platformy tłumaczeń załączyć plik z tekstem lub wpisać jego treść w elektronicznym formularzu. Tekst jest następnie przekazywany do tłumacza z właściwymi kompetencjami, który jest w stanie najszybciej jak to tylko możliwe zrealizować dane tłumaczenie.

 

Korespondencja handlowa - tłumaczenia potrzeb handlu międzynarodowego

Dla firm prowadzących handel międzynarodowy sprawne tłumaczenie bieżących dokumentów wpływających i wychodzących z firmy stanowi kluczowa kwestię. Nasi tłumacze posiadają niezbędne doświadczenie, kwalifikacje i narzędzia aby sprostać tym wymaganiom.

Strony www

Strona internetowa to obecnie kluczowe narzędzie w działalności każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważne jest, aby podczas jej tłumaczenia dbać o poprawność językową i o właściwy styl pasujący do ogólnej stylistyki serwisu.

Teksty prawnicze

Język prawniczy charakteryzuje się sporą specyfiką i licznymi niuansami znaczeniowymi. Dlatego wszelkiego rodzaju umowy, regulaminy oraz inne dokumenty formalne mogą być tłumaczone jedynie przez wyspecjalizowanych tłumaczy.

Dokumentacja techniczna

Praktycznie każdy wytwarzany produkt, podzespół, przedmiot musi posiadać dokładną dokumentację techniczną. Jej tłumaczenie wymaga fachowej wiedzy technicznej, a jednocześnie wysokiej sprawności związanej z obszernością tego typu materiałów.

Teksty reklamowe

Właściwe przetłumaczenie sloganu, tekstu reklamy czy ulotki marketingowej niesie ze sobą spore wyzwania ze względu na wymaganą oszczędność formy i właściwe uchwycenie przesłania. Od tłumacza wymaga sporej dozy kreatywności oraz językowego wyczucia.

Tłumaczenia specjalistyczne

Sprawdź gamę wszystkich specjalizacji językowych oferowanych przez Tide Translator. Dbamy o to, aby stale poszerzać nasze kompetencje o kolejne specjalności zgodne z potrzebami naszych Klientów.