Start Tłumaczenia Warszawa

Tłumaczenia Warszawa

Biuro tłumaczeń Tide Translator działa głownie na terenie Warszawy, ale dzięki temu że jesteśmy biurem internetowym z naszych usług korzystają również firmy z terenu całego kraju.

Tell a Friend
PDF Drukuj Email

Dla Warszawy i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń ma siedzibę na terenie Warszawy, ale obsługujemy Klientów z terenu całego kraju jak i z za granicy. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym rozwiązaniom informatycznym ułatwiającym komunikację na linii Klient - biuro tłumaczeń. Tym rozwiązaniem jest internetowa platforma tłumaczeń.

Zlecanie tłumaczeń z dowolnego miejsca

Przy użyciu platformy tłumaczeń, korzystając z przeglądarki internetowej można z dowolnego komputera z dowolnego miejsca na ziemi zlecić wykonanie przekładu dokumentu i co więcej na bieżąco śledzić jego status aż po ostateczny odbiór przetłumaczonego tekstu. Możliwy jest także bezpośredni kontakt z tłumaczem w celu ustalenia czy doprecyzowania szczegółów.

Zapraszamy Klientów z całej Polski

To innowacyjne rozwiązania znacznie ułatwia współpracę i czyni naszych Klientów niezależnymi od miejsca i czasu. Dlatego gorąco zapraszamy do nawiązania współpracy z nami przedsiębiorców nie tylko z Warszawy, ale także z terenu całej Polski.