Start Zlecenia przez Internet Platforma tłumaczeń

Platforma tłumaczeń i jej możliwości

Zarządzaj swoimi tłumaczeniami: zamawiaj usługi i płać przez Internet, kontroluj etapy realizacji, pobierz przetłumaczony tekst, przeglądaj statystyki oraz wiele innych.

Tell a Friend
PDF Drukuj Email

Ludzie i technologia

Tide Translator to usługa tłumaczenia dokumentów wykonywana przez "żywych" tłumaczy, ludzi z właściwymi kompetencjami językowymi. Natomiast największą wartość dodaną w przypadku Tide Translator stanowi zastosowanie technologii, która ułatwia, przyśpiesza i usprawnia świadczenie tychże usług i pozwala włączyć je w procesy biznesowe zachodzące w firmie.

Obsługa przez internet

Każdemu użytkownikowi udzielany jest dostęp do internetowej platforma tłumaczeń, przez którą zleca tłumaczenia, ale również która zapewnia komunikację z administratorami i tłumaczami Tide Translator. Użytkowanie platformy odbywa się przez internet w dowolnej przeglądarce internetowej. Dzięki platformie można także monitorować postępy prac na zleconymi tłumaczeniami, ale również przeglądać zestawienia oraz raporty dotyczące wszystkich parametrów zrealizowanych zleceń.

Integracja z oprogramowaniem zewnętrznym

Dzięki temu że platforma tłumaczeń Tide Translator została opracowana w najlepszej i niezwykle nowoczesnej technologii MS Silverlight można swobodnie integrować ją z innymi aplikacjami wykorzystywanymi w firmie takimi jak systemy ERP, CRM, MS Outlook czy też z systemami CMS zarządzającymi treściami stron internetowych. Pozwala to na włączanie procedury tłumaczenia dokumentów w wiele różnych procesów biznesowych zachodzących w firmie.