Start

Tłumaczenia dla biznesu

Tide Translator to biuro tłumaczeń specjalizujące się w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych dla klientów biznesowych. Wysokie kwalifikacje naszych tłumaczy, szybka realizacja zleceń oraz wygodne narzędzia zarządzania tłumaczeniami to te cechy, które sprawiają, że cieszymy się zaufaniem rosnącej grupy zadowolonych Klientów.

Więcej: tłumaczenie dokumentów, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia specjalistyczne

Administruj swoimi tłumaczeniami przez Internet

Naszym Klientom udostępniamy internetową platformę umożliwiającą szybkie zlecanie tłumaczeń oraz pełną kontrolę nad procesem ich realizacji. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa oraz dostęp do sieci. Nowoczesna technologia pozwala włączać tłumaczenie tekstów w dowolne procesy zachodzące w firmie. Integrujemy się z systemami ERP oraz CRM.

Więcej: platforma tłumaczeń, zlecenie tłumaczenia krok po kroku

Tłumaczenia specjalistyczne

Współpracujemy z grupą wykwalifikowanych tłumaczy specjalizujących się w wielu dziedzinach nauki oraz biznesu. Dokumentacja techniczna, teksty prawnicze ani słownictwo informatyczne nie stanowią dla nas problemu. Stale monitorujemy kwalifikacje naszej kadry, dzięki czemu nasi Klienci są pewni, że dostarczane przez nas teksty są zawsze najwyższej jakości.

Więcej: tłumaczenia prawnicze, korespondencja handlowa, dokumentacja techniczna
Tłumaczenie dokumentów Tłumaczenia pisemne

Wykonujemy pisemne tłumaczenia dokumentów występujących w każdego rodzaju działalności gospodarczej.

Tłumaczenia specjalistyczne

Wykonywane przez nas tłumaczenia specjalistyczne to doskonałe połączenie znajomości języka z fachową wiedzą.

Zlecenie tłumaczenia krok po kroku

Współpraca z biurem tłumaczeń Tide Translator jest prosta i zamyka się w kilku łatwych krokach.

Elektroniczne biuro tłumaczeń pozwalające przeprowadzić profesjonalne tłumaczenie dokumentów w tym tłumaczenie pisemne i tłumaczenia specjalistyczne. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w Warszawie, jednak ze względu na fakt, iż jest biurem tłumaczeń elektronicznym pozwala składać zlecenia z dowolnego miejsca na świecie poprzez Internet.

Więcej: Tłumaczenia angielski, Tłumaczenia niemiecki, Tłumaczenia rosyjski, Tłumaczenia specjalistyczne, Biuro tłumaczeń, Tłumaczenia pisemne