Start Dla tłumaczy

Dla tłumaczy - oferta współpracy

Stale poszukujemy tłumaczy języków obcych, z którymi moglibyśmy nawiązać stałą współpracę w zakresie tłumaczenia dużej ilości tekstów kilkuset naszych Klientów.

PDF Drukuj Email

Innowacyjne biuro tłumaczeń

Ideą przyświecającą naszemu biuru jest połączenie firm naszych Klientów, z profesjonalnymi tłumaczami za pomocą opracowanej przez nas internetowej platformy tłumaczeń. W praktyce wygląda to tak, że Klient na naszej platformie (często połączonej z jego programem do zarządzania firmą) ma możliwość szybkiego zamówienia tłumaczenia i dokonania płatności za usługę. Z platformy informacje o zleceniu, w zależności do specyfikacji, trafia do tłumacza, który posiada odpowiednie kompetencje i w danym momencie jest w stanie je zrealizować.

Korzyści dla Państwa

  • możliwość pozyskania nowych zleceń z terenu całej Polski
  • dobrowolność w przyjmowania zleceń - z platformy będą mogli Państwo pobierać teksty np. wtedy, gdy mają Państwo wolne moce przerobowe.
  • pewność rozliczeń - nie musicie się Państwo rozliczać z każdym Klientem z osobna. To my bierzemy na siebie kwestie kontrolowania płatności od poszczególnych Klientów.

Jasne reguły

Oferujemy przejrzyste zasady współpracy . Nie ponoszą Państwo żadnych opłat wstępnych ani nie muszą kupować od nas żadnego oprogramowania. To my płacimy Państwu za wykonane tłumaczenia.

Jak rozpocząć współpracę

Jeśli udało nam się zainteresować Państwa naszym przedsięwzięciem zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszenia oraz przesłanie go pod adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W odpowiedzi prześlemy Państwu szczegółowy opis warunków współpracy.